אודות

סטודיו "טל וחומר" מקיים סדנאות לזוגות, משפחות, קבוצות פרטיות וארגונים, ומגיע אליכם הביתה או לעסק, עם על הציוד והחומרים. אנחנו מאמינים שכל אחד יכול, גם אם הוא לא מחשיב את עצמו כאמן יוצר. היצירתיות כבר קיימת בתוך כל אחד מאיתנו, באופן לא מודע, גם בהתנהלות היומיומית שלנו.

היצירה במהלך סדנא תורמת לפיתוח החשיבה היצירתית ומניעה אותה. יתרונות נוספים הם שהיצירה מסייעת לפיתוח מוטוריקה, מעניקה מקום לביטוי עצמי, תחושת סיפוק, אושר והנאה, ובנוסף לכך היא בעלת השפעה תרפוטית לא מבוטלת והראייה לכך הם מקצועות התרפיה באומנות. ובכלל, היא גם מאתגרת ושומרת על הסקרנות הטבעית שלנו להיפתח וללמוד משהו חדש.

יצירה שימושית בפרט, מעניקה למשתתפים לכלים וידע, לקשט את סביבתם בחפצים יפים מעשי ידיהם ולחוש גאווה וביטחון בעצמם ובמסוגלות שלהם ליצור ולהשיג תוצאות.

בנימה אישית

נעים מאוד 🙂 שמי אורית טל, בעלת סטודיו "טל וחומר", יוצרת ומנחה סדנאות יצירה ואומנות. היצירה היא חלק ממני ומההוויה שלי.  לאורך השנים קיבלתי המון פידבקים מהסביבה על העבודות שיצרתי להנאתי, עד שהגשמתי חלום והפכתי את התחביב למקצוע. כיום אני יוצרת ומנחה סדנאות יצירה ואומנות לזוגות וקבוצות שלעיתים זאת פעם ראשונה שהם נוגעים בחומר ויוצרים, מתוך אמונה כנה שכל אדם, בכל גיל, יכול ליצור ולהתגאות בתוצאה.
אני בעלת תעודה מקצועית להדרכה ועשיית אמנות מטעם מכללת "ורצברגר", לאמנות רב-תחומית.

במשך השנים יצרתי כדרך חיים והשתלמתי בסדנאות יצירה בחומרים שונים, עיצוב בבטון, בעץ, יצירות פסיפס זכוכית ואבן, פיסול בחימר ובפימו, סריגה בחוטי טריקו, שיטות צביעה ועוד, אותם אני משלבת כיום בסדנאות. הנחתי סדנאות למורים, וגם סדנאות בקייטנות לקבוצות בחברות גדולות כמו שטראוס וחב' הייטק – מלאנוקס, מרוול, הארה תוכנית העשרה, פרוגרס ועוד. הסדנאות מתקיימות בבית הלקוח או העסק ומתאימות להפעלות שונות, כגון ימי הולדת למבוגרים, פעילות גיבוש, מפגש משפחתי, זוגות, מסיבות רווקות, פעילות יצירה בקייטנות ועוד.
הפעילות מותאמת לקבוצות קטנות וגדולות וההיערכות היא בהתאם.

בנוסף, אני מעבירה את הידע המקצועי שלי דרך ערכות היצירה שבניתי, שכוללות ליווי והדרכה צמודה באמצעות סרטוני הדגמה.

בין לקוחותינו

תפריט